Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Produkcji

Nr ref. 86/3/2024/DM/2141

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji (Zastępcy Dyrektora Produkcji).

Siedlce (Mazowieckie)
Lokalizacja
Engineering and Manufacturing
Specjalizacja
Dyrektor, Kierownik
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad obszarem montażu wstępnego (ponad 200 osób),
  • współpraca z działami wspierającymi w celu realizacji produkcji oraz przy wdrażaniu nowych projektów,
  • poprawa bezpieczeństwa pracy, jakości, produktywności w zarządzanym obszarze,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie działań korygujących i prewencyjnych,
  • planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników, sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań przez oraz przestrzeganiem przez nich odpowiednich zasad i przepisów,
  • współtworzenie i zapewnienie realizacji planu produkcji,
  • wdrażanie działań optymalizacyjnych w oparciu o Lean Manufacturing,
  • proponowanie działań odnośnie szkolenia personelu, rozwoju wynagrodzeń, awansów, zmian stanowiska, przeniesień,
  • prowadzenie działań motywujących i integrujących podległe zespoły pracowników,
  • zapewnienie niezbędnych szkoleń jakościowych i kierowanie grupą rozwiązywania problemów.

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika/Dyrektora Produkcji,
  • doświadczenie zarządzaniu co najmniej 100-osobowym zespołem produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub powiązane z zarządzaniem produkcją,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy,
  • samochód służbowy lub wsparcie w relokacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych,
  • benefity dodatkowe np. ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników, ZFŚŚ, karty lunchowe.