Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
Wyślij ofertę na adres e-mail

Dla pracownika

Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Nr ref. 41/3/2024/AZ/2294

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.

Ełk (Warmińsko-Mazurskie)
Lokalizacja
Engineering and Manufacturing
Specjalizacja
Kierownik
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wykształcenie techniczne,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (co najmniej 10 osób),
  • umiejętność zrozumienia i wspierania potrzeb biznesowych,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • wielozadaniowość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • język polski — płynny, język angielski — do swobodnej komunikacji biznesowej,
  • znajomość systemów i aplikacji do zarządzania magazynem,
  • znajomość obsługi komputera, szczególnie MS Excel,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

  • rozwój i wdrażanie procedur w magazynie,
  • rozwijanie procesów i pracy w magazynie,
  • planowanie pracy magazynu,
  • zarządzanie zespołem magazynu (10+ FTE),
  • kontrola stanów magazynowych i procesów inwentaryzacji,
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem części do produkcji,
  • udział w procesie zmiany systemu magazynowego,
  • współpraca z innymi działami, a w szczególności z działem zakupów, w zakresie komunikowania stanu magazynowego i ewentualnych problemów z dostawą,
  • tworzenie celów zgodnie z planami i strategią firmy.
Aplikacja
Prześlij nam swoje CV