Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Fit-Out Project Manager

Nr ref. 27/3/2024/AZ/2313

Dla naszego Klienta poszukujemy Fit-Out Project Managera.

Wrocław (Dolnośląskie)
Lokalizacja
Engineering & Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Daniel Żuchowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia budowlane,
  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office, MS Project, CAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • proaktywne podejście.

Wymagania:

  • realizacja projektów fit-out oraz inwestycyjnych w budynkach,
  • reprezentowanie firmy wobec zespołu projektowego, władz, wykonawców prac oraz zewnętrznych doradców inwestycyjnych,
  • prowadzenie konsultacji w zakresie projektowania koncepcji w postaci oceny wykonalności i uwag do rozwiązań technicznych,
  • przygotowywanie budżetów i harmonogramów projektów,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie przetargów na wykonawców prac,
  • negocjacje i doprowadzanie do podpisania umów niezbędnych do wykonania powierzonych zadań,
  • nadzór nad terminową, jakościową i zgodną z budżetem realizacją prac i usług przez jednostki zewnętrzne,
  • raportowanie o postępie prac budowlanych,
  • monitorowanie kosztów projektu,
  • koordynacja prac wykończeniowych w pomieszczeniach najemców i prac budowlanych w obiektach.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • pracę w ambitnym zespole,
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MultiSport, budżet szkoleniowy.