Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kupiec Operacyjny

Nr ref. 2/3/2024/AZ/2342

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kupiec Operacyjny.

Augustów (Podlaskie)
Lokalizacja
Engineering and Manufacturing
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakupach w obszarze technicznym,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym,
  • umiejętności organizacyjne i zdolność do samodzielnej pracy,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność rozumienia umów z dostawcami,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • mile widziane wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie inżynierii,
  • rozległa wiedza praktyczna w międzynarodowych firmach jest zaletą.

Wymagania:

  • analiza części potrzebnych do budowy łodzi,
  • nadzór nad płatnościami do dostawców,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych do kluczowych dostawców,
  • optymalizacja stanów magazynowych,
  • prowadzenie procesów oceny oraz selekcji dostawców zgodnie z wymogami firmy,
  • przygotowywanie umów przy wsparciu sourcingu i wewnętrznych interesariuszy,
  • ustalenie warunków współpracy,
  • prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami odnośnie otwartych zamówień,
  • ścisłe monitorowanie wydajności i rozwoju dostawców,
  • realizacja w procesie redukcji kosztów zapasów magazynowych,
  • ścisła współpraca z zespołem BOM oraz pozostałymi działami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • premie,
  • bogaty pakiet benefitów dodatkowych,
  • pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach.