Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
Wyślij ofertę na adres e-mail

Dla pracownika

Oferta pracy

IT Recruiter

Nr ref. 30/4/2024/JP/2641

Dla naszego Klienta, polskiej firmy doradczej i outsourcingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko samodzielnego Rekrutera IT, zainteresowanego rozwojem w kierunku stanowiska Key Account Managera.

Warszawa (Mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology, Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Jakub Patecki
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie kandydatów na stanowiska IT; budowanie oraz utrzymywanie puli wykwalifikowanych kandydatów,
  • przeprowadzanie selekcji aplikacji — w tym przeprowadzanie spotkań z kandydatami (telefonicznie, online, stacjonarnie),
  • całkowite zarządzanie procesami rekrutacyjnymi end to end (sourcing, screening, wywiad kwalifikacyjny, kalkulacje stawek, negocjacje warunków umowy, ofertowanie, utrzymywanie relacji z Kontraktorami),
  • budowanie wewnętrznej bazy kandydatów,
  • publikowanie ofert na portalach branżowych zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi,
  • zarządzanie oraz monitorowanie potrzebami związanymi z rekrutacją,
  • wsparcie i merytoryczne doradztwo dla managerów w zakresie prowadzonych procesów rekrutacyjnych,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w rekrutacji IT,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • sprawność w poruszaniu się po mediach społecznościowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • proaktywne podejście, wielozadaniowość, elastyczność,
  • znajomość programu MS Office, w szczególności MS Excel, na poziomie minimum średniozaawansowanym,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • atrakcyjną, stabilną i pełną wyzwań pracę,
  • udział w budowaniu zespołu i skalowaniu firmy,
  • wsparcie i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • wdrożenie oraz doskonały proces onboardingu,
  • biuro w samym centrum miasta,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B/UZ,
  • narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia,
  • dostęp do platformy Multikafeteria,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • realny wpływ na swoją karierę i pracę,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery, atrakcyjny system premiowy.
Aplikacja
Prześlij nam swoje CV