Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Nr ref. 44/4/2024/DU/2674

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Warszawa (Mazowieckie)
Lokalizacja
Accounting & Finance
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Dorota Urbaś
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości 3-4 spółek z branży nieruchomości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości),
  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • księgowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • odpowiedzialność za sprawozdawczość do GUS, NBP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości w branży nieruchomości,
  • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (UoR) i podatkowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego poszukiwania rozwiązań.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenia na życie),
  • hybrydowy czas pracy,
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.