Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Planista Produkcji

Nr ref. 74/3/2024/AZ/2675

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży food, poszukujemy kandydatów na stanowisko Planisty Produkcji.

Warszawa (Mazowieckie)
Lokalizacja
Procurement & Supply Chain
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Hubert Kurek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowywanie planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych,
  • prognozowanie popytu,
  • kontrolowanie stanu surowców oraz bliska współpraca z działem zaopatrzenia,
  • udział w projekcie wdrażania systemu ERP,
  • podejmowanie działań usprawniających proces planowania,
  • współpraca z działem zaopatrzenia, magazynu oraz zespołami produkcyjnymi,
  • przygotowanie raportów oraz analiz dotyczących planowania produkcji, oraz realizacji planów.

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze planowania i organizacji produkcji,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, efektywne zarządzanie czasem,
  • znajomość zagadnień planowania produkcji,
  • umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, oraz wyciągania wniosków,
  • komunikatywność i umiejętność kooperacji z innymi działami,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz mile widziana znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze.