Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Key Account Manager (elektronika i wiązki kablowe)

Nr ref. 74/4/2024/RD/2680

Dla naszego Klienta, producenta systemów i stanowisk do testowania ICT, FCT elektroniki i wiązek kablowych, szukamy osoby na stanowisko Key Account Manager.

Poznań (Wielkopolskie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Rafał Dąbkowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie systemów i stanowisk do testowania ICT, FCT elektroniki i wiązek kablowych,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z klientami i partnerami biznesowymi,
  • opracowywanie i realizacja strategii oraz wdrażanie planów sprzedażowych,
  • komunikacja z klientami w zakresie planowania i realizacji projektów, zrozumienie wymagań klienta i umiejętność skutecznego zamykania projektów sprzedażowych,
  • przedstawianie indywidualnych rozwiązań i warsztaty z klientami,
  • współpraca z działami technicznymi i egzekwowanie wykonania zadań i celów,
  • koordynowanie procesu ofertowego,
  • udział w szkoleniach oraz eventach branżowych,
  • kreatywne generowanie pomysłów i narzędzi wspierających sprzedaż,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – warunek konieczny,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej/technologicznej lub na podobnym stanowisku,
  • wysoka umiejętność komunikacji i rozwiązywania problemów,
  • wiedza w zakresie inżynierii elektrycznej,
  • zdolność zrozumienia, wyrażania i lokowania wartości rozwiązania opartego na technologii,
  • sukcesy w prowadzeniu projektów sprzedażowych i dostarczaniu wymiernych rezultatów,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • obsługa MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność zarządzania czasem,
  • samodzielność w działaniu,
  • otwartość na zmiany,
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • praca w systemie hybrydowym,
  • szkolenia sprzedażowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów.