Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
Wyślij ofertę na adres e-mail

Dla pracownika

Oferta pracy

Export Manager (elektronika użytkowa)

Nr ref. 75/4/2024/KW/2681

Dla naszego Klienta, producenta  elektroniki użytkowej w branży beauty i smartwatchy, poszukujemy kandydata na stanowisko Export Managera.

Kielce (Świętokrzyskie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Rafał Dąbkowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów biznesowych na podległym rynku,
  • doświadczenie w negocjacjach i współpracy z sieciami zorganizowanymi oraz dystrybutorami,
  • bieżące analizowanie sytuacji sprzedażowej oraz oferty produktowej Klientów (dane dot. odsprzedaży, zwrotów, korekt, marż, cen detalicznych oraz wskaźników kontroli jakości),
  • gotowość do podróży służbowych,
  • wprowadzenie nowych produktów na rynek,
  • analizowanie działań konkurencji u klientów wraz z szeroką analizą oferowanych produktów,
  • prognozowanie i raportowanie realizacji planu sprzedaży,
  • identyfikowanie szans i zagrożeń dot. realizacji planu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne oraz przygotowywania prezentacji handlowych,
  • dobra znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży elektroniki użytkowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • praca hybrydowa/zdalna,
  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Aplikacja
Prześlij nam swoje CV