Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Nr ref. 76/4/2024/MR/2682

Dla naszego Klienta, firmy o globalnym zasięgu poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
Lokalizacja
Accounting & Finance
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish, English
Wymagany język
Mateusz Raczyński
Konsultant

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w sporządzaniu okresowych sprawozdań finansowych według lokalnych oraz międzynarodowych przepisów rachunkowych,
  • uzgadnianie kont, księgowanie zapisów księgowych, dbanie o utrzymywanie dokładnych zapisów w księdze głównej, udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • sporządzanie rozliczeń oraz kalkulacji podatkowych w tym VAT, JPK, CIT przy pomocy Głównej Księgowej,
  • uczestnictwo w działaniach ciągłego doskonalenia i dostarczanie sugestii dotyczących redukcji kosztów i poprawy wydajności,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi, udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,
  • monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej,
  • praktyczna znajomość Ustawy o Rachunkowości, mile widziana znajomość MSSF,
  • doświadczenie w pracy ze środkami trwałymi, księgą główną, należnościami, zobowiązaniami,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania ERP.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudniania u globalnego leadera w swojej branży,
  • możliwość awansu na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwijania wiedzy zawodowej poprzez udział w warsztatach edukacyjnych,
  • indywidualne zajęcia edukacyjne dotyczące rozwoju języków obcych,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym, w tym elastyczne godziny rozpoczynania pracy,
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie itp.