Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
Wyślij ofertę na adres e-mail

Dla pracownika

Oferta pracy

Koordynator ds. Ryzyka Kredytowego

Nr ref. 90/4/2024/DU/2698

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy leasingowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora ds. Ryzyka Kredytowego.

Warszawa (Mazowieckie)
Lokalizacja
Banking & Insurance
Specjalizacja
Kierownik
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English
Wymagany język
Dorota Urbaś
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pełnych aplikacji kredytowych dotyczących finansowania klientów (analiza klienta i otoczenia, w którym działa, analiza zdolności kredytowej, rekomendowanie zabezpieczeń do transakcji oraz struktury finansowania),
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji,
  • opiniowanie transakcji dla klientów ze wszystkich branż (w szczególności transport ciężki, maszyny i urządzenia),
  • koordynowanie pracy 6-osobowego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 4-letnie doświadczenie przy ocenie ryzyka kredytowego w firmie leasingowej lub banku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu analizy finansowo – ekonomicznej przedsiębiorstw.

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • praca hybrydowa.
Aplikacja
Prześlij nam swoje CV