Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Business Controller (JV & Affiliate Analyst)

Nr ref. 77/4/2024/PB/2699

Dla naszego Klienta, dużej Grupy Kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego. Stanowisko będzie związane z bliską współpracą z kadrą zarządzającą Grupy. Rola w szczególności przewiduje weryfikację i rekomendacje dotyczące biznesplanów spółek zależnych (Joint Venture). Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Kraków (Małopolskie)
Lokalizacja
Accounting & Finance, Advisory, Audit
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
English, Polish
Wymagany język
Paweł Basista
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontrola procesów biznesowych: weryfikacja budżetu, planów finansowych i analiza opłacalności inwestycji,
  • samodzielny nadzór nad spółkami zależnymi i partnerami biznesowymi Grupy Kapitałowej,
  • weryfikacja sprawozdań finansowych wraz ze szczególnym uwzględnieniem kontroli biznesowej,
  • prowadzenie okresowych audytów właścicielskich i ocena efektywności działalności na tle rynku,
  • udział w procesach due dilligence oraz analiza celów akwizycyjnych,
  • propozycje dla zarządu pod kątem optymalizacji biznesu i efektywności,
  • bieżąca współpraca z działami biznesowymi, w szczególności z działem Kontrolingu Finansowego,
  • wsparcie decyzji strategicznych i współudział w tworzeniu długoterminowych planów rozwoju,
  • sporządzanie analiz i rekomendacji dla potrzeb kadry zarządzającej.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: analityk biznesowy, kontroler finansowy, analityk M&A lub pokrewnym,
  • mile widziane doświadczenie związane z wycenami, M&A lub due dilligence w ramach BIG4,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, min. B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • biegła znajomość narzędzi analitycznych (w szczególności Excel, obróbki i analizy danych, narzędzi do przygotowania prezentacji),
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z kadrą zarządzającą,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, karty lunchowe),
  • możliwość rozwoju w dużej i złożonej Grupie Kapitałowej, praca blisko Zarządu i kluczowych partnerów biznesowych,
  • możliwość rozwoju na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • rozwój kompetencji merytorycznych i koordynacyjnych w obszarze wielu przedsiębiorstw.