Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (chemia budowlana)

Nr ref. 26/3/2024/DM/2708

Dla naszego Klienta, producenta chemii budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na obszar województwa zachodniopomorskiego.

Szczecin (Zachodniopomorskie)
Lokalizacja
Sales
Specjalizacja
Specjalista
Poziom stanowiska
permanent
Rodzaj umowy
Polish
Wymagany język
Aleksandra Łagosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów chemii budowlanej na obszarze województwa zachodniopomorskiego,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z obecnymi klientami,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • opracowywanie i przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej (preferowana chemia budowlana) – warunek konieczny,
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale inwestycyjnym,
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży w kanale tradycyjnym i/lub inwestycyjnym,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia – umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.