Polski English

Nr ref. 171092/ 1

C/C++ Developer

Lokalizacja: Kraków, Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

• tworzenie nowego oprogramowania dla aplikacji biznesowych,

• tworzenie dokumentacji technicznej,

• współpraca z doświadczonym zespołem technicznym,

• projektowanie i wdrażanie programów optymalizacyjnych,

• debugowanie i profilowanie aplikacji C/C ++.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C/C++,
  • rozumienie technologii telekomunikacyjnych i protokołów sieciowych,
  • doskonała znajomość Linux,
  • dobre umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywna umiejętności języka angielskiego mówione i pisane,
  • znajomość języków skryptowych (Perl, Python) jest plusem.

Oferta obejmuje

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, kartę Multisport i premię roczną,
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach.