Polski English

Nr ref. 180065/ 0

Data Analyst

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – firmy tworzącą platformę gier komputerowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i analizowanie raportów na podstawie danych marketingowych,
  • badanie zachowań użytkowników,
  • przeprowadzanie testów A/B dla nowych funkcji,
  • poszukiwanie optymalizacji w kampaniach,
  • współpraca z działem marketingu, sprzedaży i zespołami technicznymi,
  • wizualizacja danych,
  • identyfikacja trendów statystycznych w oparciu o dane.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenie jako analityk danych – najlepiej w obszarze marketingu,
  • znajomość programu wizualizacji danych,
  • znajomość SQL Script, BI Tools, Google Analytics,
  • umiejętność tworzenia raportów i przedstawiania wniosków,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL – dodatkowy atut.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura,
  • siłownię w miejscu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.