Polski English

Nr ref. 171056/ 0

Dyrektor Produkcji

Lokalizacja: Podkarpacie (Mielec)

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy  z siedzibą w okolicach Mielca, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całym obszarem produkcyjnym(ok. 30 osób) w innowacyjnej firmie, produkującej nowoczesny produkt na rynek europejski,
  • Umiejętne planowanie pracy własnej oraz całego zespołu,
  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi kontrahentami i poddostawcami firmy,
  • Rekrutacja i wdrażanie pracowników, zarówno produkcyjnych jak i kadry inżynierskiej,
  • Odpowiedzialność za terminowość i opłacalność produkcji,
  • Raportowanie bezpośrednio do właścicieli firmy,
  • Wdrażanie wskaźników procesowych i zarządzanie w oparciu o KPI.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania projektami i zespołem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Znajomość nowoczesnych metod zarzadzania, Lean, Kaizen,
  • Umiejętność zarządzania zmianą, oraz pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta obejmuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i tworzenia struktury firmy od podstaw,
  • Udział w ambitnych projekcie na skalę Europejską.