Polski English

Nr ref. 171114/ 0

Internal Recruiter (Production Company)

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne i managerskie,
  • aktywne poszukiwania i pozyskiwanie adekwatnych Kandydatów z rynku,
  • weryfikacja nadsyłanych aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie doświadczenia i kwalifikacji niezbędnych na danym stanowisku,
  • bezpośrednia współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i agencjami pracy tymczasowej,
  • obsługa i merytoryczne wsparcie Klientów wewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (przynajmniej kilkadziesiąt zamkniętych procesów rekrutacyjnych),
  • znajomość metodologii i narzędzi rekrutacyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej, będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe.

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem w prestiżowej, międzynarodowej firmie,
  • szeroki pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe,
  • szerokie możliwości rozwoju.