Polski English

Nr ref. 171308/ 0

Inżynier jakości

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy współpracującej z czołowymi markami, poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko:

Opis stanowiska

●       określanie wymagań jakościowych wyrobu i procesu

●       przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)

●       przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości

●       udział w projektach nowych uruchomień

●       tworzenie standardów jakości

●       wspieranie jakościowo działu produkcyjnego

●       kontakt z klientem, nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta

Wymagania

●       wyższe wykształcenie,

●       min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w roli inżyniera jakości lub podobnej,

●       znajomość norm ISO TS 16949 /VDA 6.3,

●       doświadczenie w zastosowaniu narzędzi planowania jakości : APQP,Control Plan,FMEA,SPC,

●       znajomość standardów zatwierdzania procesu i podzespołów do produkcji  PPAP/VDA2,

●       znajomość standardów pracy w międzynarodowych organizacjach,

●       bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferta obejmuje

●       pracę w dużej i stabilnej firmie,

●       umowę o pracę,

●       możliwość rozwoju,

●       konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowane benefity dla pracowników.