Polski English

Nr ref. 171144/ 0

IT Project Manager/ Solution Architect

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie wymagań biznesowych dla implementowanych systemów,
  • budowanie architektury aystemów/ aplikacji,
  • definiowanie i implementacja rozwiązań, systemów i procesów,
  • koordynacja zespołu projektowego,
  • monitorowanie prac wewnętrznego i zewnętrznego zespołu developerów,
  • sprawdzanie, czy architektura systemu jest zgodna z założeniami biznesu i infrastrukturą firmy, a także identyfikowanie i mitygowanie ryzyka,
  • tłumaczenie założeń technicznych na język biznesu i odwrotnie,
  • koordynacja komunikacji pomiędzy biznesem, a działem IT,
  • współpraca z zewnętrznymi Vendorami, a także z działem Sales w zakresie wyceny.

Wymagania:

  • minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku architekta Systemów, IT Project Managera/ IT Consultanta,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • znajmość apalikacji sieciowych (NET, SAAS model etc),
  • znajomość Microsoft tools (Office Suite i MS Project),
  • doświadczenie w budowaniu architektury systemów w środowisku korporacyjnym,
  • znajmość metodologii zarządzania projektami,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy z zespołami zdalnymi,
  • umiejętność pracy z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów,
  • doświadczenie w pracy międzynarodowej.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju.