Polski English

Nr ref. 171270/ 0

Java Developer

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: do 16000

Opis stanowiska

  • dział w kompleksowej realizacji projektów aplikacji webowych opartych o nowe i najnowsze rozwiązania powiązane z Java
  • możliwość współpracy na poziomie międzynarodowym
  • projekty nowe i z przewagą tworzenia nowych rozwiązań
  • rozwój w projektach z wykorzystaniem Angular.js i/lub Node.js
  • praca zgodnie z Agile/Scrum

Wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe
  • znajomość popularnych powiązanych frameworków i technologii, pref. Node.js i/lub Angular.js
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta obejmuje

  • wdrożenie w kompleksowo realizowane, nowe projekty oparte o nowoczesne rozwiązania tworzenia oprogramowania
  • możliwość wyboru projektu dopasowanego do doświadczenia i oczekiwań
    (stąd w wymaganiach mnogość technologii)
  • współpracę na podstawie wybranej formy umowy, bezpośrednio z jednym z naszych klientów
  • bogaty system szkoleń i benefitów, zależny od projektu