Polski English

Nr ref. 180089/ 0

Kierownik Logistyki

Lokalizacja: Kielce

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, polskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Logistyki, który będzie odpwiadał za zarządzanie magazynem oraz transportem w firmie.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesów,
  • odpowiedzialność za terminową realizację wysyłek,
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu,
  • ciągła optymalizacja przestrzeni magazynowej,
  • identyfikacja potrzeb i opracowywanie propozycji usprawnień oraz  procesów optymalizacyjnych,
  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej w oparciu o program magazynowy,
  • nadzór nad inwentaryzacjami,
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze gospodarki magazynowej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnej organizacji.