Polski English

Nr ref. 180001/ 0

Księgowy/-a w dziale zobowiązań

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej organizacji z branży beauty, która rozbudowuje swoją nową strukturę w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • księgowanie i procesowanie faktur oraz dokumentów księgowych,
  • administracja dokumentacji finansowo-księgowej,
  • obsługa danych dostawców
  • zarządzanie płatnościami,
  • kontrola płatności,
  • praca w systemie SAP,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania

  • 1 - 3  lata doświadczenia w obszarze księgowości zobowiązań (Accounts Payable),
  • wykształcenie kierunkowe (finanse/księgowość/rachunkowość/ekonomia itp.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość programu SAP będzie dużym atutem,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy.

Oferta obejmuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.