Polski English

Nr ref. 171030/ 0

Manager Działu Wydobycia Kruszyw

Lokalizacja: woj. świętokrzyskie/ małopolskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta - globalnego lidera w branży Construction poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy i procesów produkcyjnych w zakładzie,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz podwykonawcami,
  • przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu dla danej jednostki,
  • nadzór nad pracami remontowymi na terenie zakładu,
  • współpraca z innymi Działami w zakresie zadań realizowanych przez podległy obszar,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie górnicze,
  • min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym,
  • doświadczenie w przygotowywaniu budżetu operacyjnego dla kierowanej przez siebie jednostki,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • zdolność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • doświadczenie w  zarządzaniu zmianą,
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, oraz inne świadczenia z ZFŚS),
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (działowy budżet szkoleń),
  • ciekawą, ambitną, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji.