Polski English

Nr ref. 180159/ 0

Production Planner

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicy Warszawy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Production Plannera, który będzie brał czynny udział w przygotowaniu planów produkcyjnych firmy.

Production Plannera

Opis stanowiska:

  • sporządzanie harmonogramu produkcji na podstawie otrzymanych zamówień oraz kontrola planu produkcji,
  • tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o posiadane materiały,
  • bieżące korekty planu produkcji w oparciu o zmiany w planie sprzedaży,
  • wyliczanie efektywności poszczególnych działów i przygotowanie zestawień zbiorczych,
  • współpraca z działami: sprzedaży, zaopatrzenia, produkcji, kontroli jakości i technologami,
  • rekomendowanie działań optymalizacyjnych we wskazanym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • doskonała znajomość pakietu Microsoft (szczególnie Excel),
  • bardzo dobre zdolności analityczne i matematyczne,
  • proaktywność oraz inicjowanie nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • szanse rozwoju i duże możliwości podnoszenia własnych kompetencji.