Polski English

Nr ref. 171237/ 0

Project Engineer

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: Do negocjacji

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z Poznania poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Planowanie i koordynowanie realizowanych projektów w zakładzie produkcyjnym
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zadań związanych z realizacją projektu
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy przy realizacji projektów
  • Uzupełnianie dokumentacji technicznej maszyn i instalacji technologicznych
  • Usprawnienie procesów technologicznych w generowaniu oszczędności

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechatronika, Budowa Maszyn, Elektronika/Hydraulika)
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej lub kosmetycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Obsługa oprogramowania AutoCAD/INVENTOR i znajomość podstaw systemów automatyki
  • Ogólna wiedza techniczna z projektowania, budowy maszyn, łożysk,  mechaniki płynów
  • Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań (KAIZEN, 5S)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty koszyk benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, NNW i wiele innych)
  • Możliwość pracy w trybie home office – zadaniowy system pracy
  • Szeroki wachlarz szkoleń oferowanych przez pracodawcę (np. z oprogramowania AutoCAD i innych