Polski English

Nr ref. 17989/ 0

Prototype Manager for Europe [Automotive]

Lokalizacja: śląskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za proces produkcji i testów prototypów w placówkach firmy ulokowanych w UE,
  • zarządzanie międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za budowę i testowanie prototypów (do 50 osób),
  • koordynowanie projektów budowy prototypów i działania laboratorium pomiarowego,
  • planowanie i rozwijanie nowych metod testowych,
  • koordynacja procesów logistycznych w kontekście budowania i testowania prototypów,
  • udział w tworzeniu i implementacji strategii działu budowy i testowania prototypów,
  • nadzór nad zgodnością działań zespołu w kontekście standardów IATF 16949 i specyficznych wymagań Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi, rozproszonymi zespołami,
  • doświadczenie w produkcji i testowaniu prototypów w branży motoryzacyjnej,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi takich jak Lean Manufacturing i Six Sigma,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • samochód służbowy.
  • możliwość zarządzania międzynarodowymi projektami,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.