Polski English

Nr ref. 171077/ 0

Specjalista ds. Administracji i HR

Lokalizacja: Rabka Zdrój

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Rabce - Zdrój poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska niższego i wyższego szczebla (redagowanie i publikacja ogłoszeń, analiza CV, kontakt z kandydatami, umawianie i prowadzenie spotkań, negocjacje warunków, zatrudnianie),
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
  • opracowywanie podsumowań, zestawień i raportów z realizowanych projektów rekrutacyjnych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w obszarze rekrutacji (uczelnie, biura karier i inne),
  • prowadzenie działań wewnętrznych kreujących pozytywny wizerunek firmy,
  • wykonywanie powierzonych obowiązków administracyjnych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność i samodyscyplina,
  • znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • prowadzenie ciekawych i zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych.