Polski English

Nr ref. 171258/ 0

Specjalista ds. wdrażania systemów jakościowych

Lokalizacja: Żory

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

GOLDMAN RECRUITMENT jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie.

Rekrutacje są prowadzone przez naszych doświadczonych konsultantów w wyspecjalizowanych dywizjach w obszarze inżynierii, finansów, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąskie specjalizacje oraz eksperckość naszych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście przy realizowanych projektach dla naszych Klientów, które cechuje szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy współpracującej z czołowymi markami branży Automotive poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie już istniejącego systemu  zgodnego z nowymi normami IAFT
  • Koordynowanie systemu IMS w zakładzie (Integrated Management Systems),
  • Współpraca z audytorami pod kątem zintegrowanego systemu zarządzania
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz audytach systemu środowiskowego
  • Odpowiedzialność za wdrażanie normy ISO BHP
  • Rozwijanie świadomości pro-jakościowej i pro-środowiskowej w organizacji,
  • Współpraca i wsparcie dla wszystkich działów przy tworzeniu dokumentacji systemowej
  • Raportowanie do Kierownika Jakości

Wymagania

  • Posiadanie min. 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy z systemami zarządzania jakością w branży automotive lub pokrewne,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii jakości, zarządzania jakością lub pokrewne,
  • Praktyczna znajomość norm ISO TS 16949 I ISO 14001,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi jakościowych tj. PPAP, SPC, MSA, APQP I CP, FMEA, 8D,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych z różnych lokalizacji na świecie
  • Samodzielność i odpowiedzialność – mile widziane

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, oraz dodatkowe benefity
  • Duże możliwości rozwoju i szkoleń zapewnionych przez firmę
  • Pracę przy wdrażaniu nowych norm jakościowych np. ISO BHP
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Aktywne używanie języka angielskiego w kontaktach ze współpracownikami