Polski English

Nr ref. 171310/ 0

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja: Wrocław, woj. Dolnośląskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy współpracującej z czołowymi markami, poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko:

Opis stanowiska

●       koordynowanie zakupów produktów i usług przemysłowych

●       wyszukiwanie dostawców

●       negocjacje z dostawcami

●       przygotowywanie raportów i analiz zakupowych

Wymagania

●       min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli,

●       gotowość do wyjazdów służbowych,

●       podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych

●       umiejętności negocjacyjne

●       dobra znajomość języka angielskiego

Oferta obejmuje

●       umowę o pracę,

●       niezbędne narzędzia pracy, w tym służbowy samochód, laptop, telefon,

●       możliwość nauki i rozwoju,

●       konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,

●       rozbudowane benefity dla pracowników.