Polski English

Nr ref. 180012/ 0

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja: Żory

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy współpracującej z czołowymi markami branży Automotive poszukujemy doświadczonej  osoby, na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Negocjowanie cen i umów z dostawcami,
  • Tworzenie i dokumentowanie zamówień,
  • Współpraca z działem finansowym firmy,
  • Pozyskiwanie i ewaluacja nowych dostawców,
  • Kontrolowanie jakości stałych zleceń,
  • Raportowanie do Kierownika Działu Zakupów

Wymagania

  • Posiadanie min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive lub pokrewne),
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Mile widziane: Umiejętność pracy w SAP,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i odpowiedzialność – mile widziane.

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, oraz dodatkowe benefity
  • Duże możliwości rozwoju i szkoleń zapewnionych przez firmę
  • Międzynarodowe środowisko pracy