Polski English

Nr ref. 171348/ 0

Tester Funkcjonalny - Manualny

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: 5 000 – 9 000 PLN (UoP lub B2B)

O pracodawcy

Jeśli szukasz rozwojowych, ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję Testerów zainteresowanych współpracą przy wielkoskalowych projektach. Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o stanowisku:

Opis stanowiska

  • Różnorodność zadań takich jak analiza, projektowanie scenariuszy i realizacja testów aplikacji (funkcjonalne, manualne, wydajnościowe, integracyjne) nie pozwolą Ci się nudzić;
  • współpraca przy różnych projektach, wraz z możliwością migracji między nimi i rozwoju w kierunku automatyzacji, daje dobre opcje rozwoju zawodowego;
  • dostęp do nowinek technicznych i nowych rozwiązań (także open-source) nie pozwoli Ci zostać w technologicznym zaścianku

Wymagania

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze testowania oprogramowania;
  • praktyczna znajomość SQL (dla Oracle i/lub MS SQL Server)
  • certyfikat ISTQB (lub podobny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

Mile widziane:

  • wieloletnie doświadczenie zawodowe w analizie i testowaniu oprogramowania (różne typy testów);
  • znajomość narzędzi i języków programowania (np. C#, Selenium, JMeter) związanych z automatyzacją testów oraz testowaniem wydajności aplikacji

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
  • elastyczne godziny współpracy, w tym częściowo zdalnie
  • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.