Polski English

Nr ref. 180110/ 0

Tester Oprogramowania - testy manualne/funkcjonalne/automatyczne

Lokalizacja: Wrocław lub Kraków

Wynagrodzenie: do 12 000 PLN (B2B lub UoP)

O pracodawcy

Jeśli szukasz rozwojowych i ciekawych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję doświadczonych Testerów Oprogramowania, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym. Dostępne są opcje zarówno dla osób z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w automatyzacji testów, jak i dla tych co tą ścieżkę mają dopiero przed sobą.,

Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o dostępnych możliwościach.

Opis stanowiska

  • Praca w wybranych obszarze związanym z testowaniem oprogramowania: testy manualne/funkcjonalne, automatyzacja testów lub testy wydajnościowe/obciążeniowe;
  • możliwość proponowania własnych rozwiązań i wprowadzania innowacji w obszarze technicznym oraz biznesowym;
  • w zależności od projektu, korzystanie z różnych narzędzi (w tym open source) a także praca na kodzie (C#, Java, JavaScript) i współtworzenie własnych narzędzi;
  • międzynarodowy zespół, z możliwością (dla chętnych) wyjazdów zagranicznych, w zakresie szkoleń i wdrożenia.

Wymagania

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w testowaniu aplikacji webowych (różne typu testów);
  • praktyczna znajomość narzędzi, rozwiązań i frameworków w obszarze testowania (np. Selenium Webdriver, Load Runner, JMeter, jQuery, QTP/UFT, TestComplete, Cucumber, JIRA, etc);
  • certyfikaty potwierdzające kompetencje testerskie np. ISTQB;
  • dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

Mile widziane:

  • wieloletnie doświadczenie zawodowe w  automatyzacji testów (dowolony język programowania, narzędzie )

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
  • dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację;
  • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
  • bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów;
  • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy);
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.