Polski English

Nr ref. 171058/ 1

Tłumacz języka włoskiego (asystent)

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej korporacji o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka włoskiego (asystent)

Opis stanowiska:

  • tłumaczenia pisemne korespondencji biznesowej, umów, ofert oraz dokumentacji biurowej,
  • kontrola poprawności korespondencji pod kątem językowym (gramatycznym, stylistycznym),
  • kontakt z klientami oraz kontrahentami w języku włoskim,
  • wsparcie dla pracowników działów obsługi klienta, logistyki oraz księgowości w komunikacji zagranicznej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz angielskiego (min B2),
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • biegłość w organizacji i planowaniu własnych działań,
  • otwartość na międzynarodowe środowisko biznesowe,
  • znajomość programów Excell, Word.

Oferta obejmuje:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów korporacyjnych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe aktywności organizowane przez pracodawcę,
  • udział w imprezach integracyjnych.