Polski English
Jeśli jesteś specjalistą w zakresie finansów lub bankowości, szukasz pracy lub nowych możliwości rozwoju zawodowego, jesteś otwarty na wyzwania, czujesz potrzebę zmiany, dobrze trafiłeś. Na naszych stronach znajdziesz oferty pracy, które mogą Cię zainteresować. Pracujemy dla najlepszych…

 

Warto, abyś wiedział, że nie wszystkie projekty rekrutacyjne prowadzimy przy wsparciu ogłoszeń, za to w każdym przypadku korzystamy z zasobów wiedzy zgromadzonych w bazie Goldman Recruitment. Rejestrując się w naszej bazie zwiększasz swoje szanse na podjęcie pracy zgodnej z Twoimi aspiracjami.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące dalszej kariery zawodowej, szukasz informacji na temat perspektyw, jakie stwarza Ci aktualny rynek pracy skontaktuj się z nami. Faktem jest, iż nie podejmiemy za Ciebie kluczowych decyzji, za to bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą, doradzimy, udzielimy wsparcia. Nasi konsultanci pozostają do Twoje dyspozycji. Gwarantujemy pełną poufność danych, dyskrecję i odpowiedzialność w działaniu.

Skontaktuj się z nami