Polski English

Nr ref. 171199/ 0

Programista lub Starszy Programista Frontend

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: UoP lub B2B - otwarte widełki

O pracodawcy

Jeśli szukasz projektu, w którym będziesz mógł zrealizować własne pomysły i stworzyć coś nowego...

Jeśli interesuje Cię twórcza i sympatyczna atmosfera pracy poparta silnym brandem...

Dobrze są Ci znane technologie frontendowe oparte o JavaScript i chcesz dalszego technicznego rozwoju w tym obszarze…

Jeśli masz 3x TAK, aplikuj i porozmawiajmy o konkretach :)

Opis stanowiska

  • budowanie platform ecommerce i ubezpieczeniowych oraz stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript i powiązanych frameworków
  • nowe projekty i/lub nowe zespoły
  • otwarta atmosfera pracy sprzyjająca realizacji własnych pomysłów
  • współudział w tworzeniu przede wszystkim rozwiązań frontendowych przy świadomości ich powiązań z resztą aplikacji (backend, mobile, cloud)
  • możliwość rozwoju jako full-stack w dalszej części projektu

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budowaniu wysokiej jakości rozwiązań frontendowych z wykorzystaniem JavaScript, technologii, narzędzi i frameworków powiązanych (np. Angular.js, React, Vue)
  • chęć i otwartośc na poznawanie nowych technologii, w tym rozwój także w kieruneku full-stack
  • nastawienie na zespołową współpracę w dobrej atmosferze
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane praktyczne doświadczenie z:  PHP, Magento, narzędzia Google Analytics, RWD, automatyzacjątestów

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę z jednym z naszych klientów w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • komfortowe warunki pracy w wygodnie urządzonym biurze na nowoczesnym sprzęcie
  • współpracy z zespołem specjalistów w swojej branży
  • pełne wsparcie ze strony pracodawcy – szkolenia, dostęp do technologii i sprzętu, benefity, dzielenie się wiedzą
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.