Polski English

Nr ref. 171268/ 0

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji i Konstrukcyjnego

Lokalizacja: Zabrze

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta-Polskiej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Zabrzu poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Kierownika Działu Przygotowania Produkcji i Konstrukcyjnego

Opis stanowiska

  • tworzenie harmonogramów produkcji, planowanie potrzeb materiałowych i pracowniczych,
  • opiniowanie zapytań ofertowych klientów,
  • opiniowanie projektów wizualizacji pod kątem możliwości produkcyjnych,
  • wycena projektów na podstawie przesłanych wizualizacji,
  • projektowania konstrukcji 2D i 3D na podstawie wizualizacji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej do produkcji,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej: rysunki, instrukcje, karty technologiczne, szkice warsztatowe i powykonawcze,
  • wprowadzanie nowych technologii oraz innowacji,
  • optymalizacje technologii i konstrukcji,
  • zarządzanie zespołem inżynierów,
  • współpraca z działem produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów  do planowania i zarządzania produkcją,
  • znajomość rysunków technicznych  oraz oprogramowania (CAD, SolidWorks, Invertor)
  • znajomość języka angielskiego,
  • selektywność, asertywność i samodzielność w działaniu,
  • doskonała znajomość pakietu Microsoft (szczególnie Excel),
  • doświadczenie w zakresie przygotowania produkcji.

Oferta obejmuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w twórczym zespole,
  • możliwość realizacji unikatowych projektów.